Chytanie kaprov v Maroku alebo krásna žena v plavkách s kaprom v ruke

4. januára 2019
1481
 

Pri tomto videu sa budete ťažko sústrediť 🙂 Samir a Claire aka Carplifer (chytajú pod značkou Nash) patria medzi mojich obľúbených rybárov (nielen pre vnady Claire…). Ako pár brázdia rieky a jazerá po celej Európe, kde naháňajú veľké kapre. Ale hlavne, Samir je veľký srdciar a práve on stojí za návratom najväčšej ryby jazera Lac du Der (+40kg) späť do jeho prirodzeného prostredia (ryba bola prevezená do súkromného jazera, toho času už je späť v jazere)

Carplifer v Maroku

Samir a Claire sa vybrali koncom roka do Maroka na známu priehradu Bin El Ouidane. Dominuje trochu iná kaprárska príroda, Claire v plavkách 🙂 a samozrejme aj parádne marocké kapre. Sem by počas zimy chcel ísť chytať každý rybár. Vo videu je pekne zmapované chytanie kaprov v Maroku, vrátane parádneho servisu, ktorý vás na brehoch jazera čaká (letí sa do Casablanky a odtiaľ sa ide ešte autom 3h).

Claire je jedna z top európskych kaprárok (nielen výzorom ale aj počtom úlovkov)

Bin El Ouidane

Ak sa chcete dozvedieť viac o rybárskych výpravách na Bin El Ouidane, navšívte túto stránku, kde máte všetky potrebné informácie o spôsobe lovu, miestach ako aj cenách.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *